Hajde DruЕѕe ЕЅiveli - JaЕЎar Ahmedovski - JaЕЎar (Cassette, Album)

9 Comments

 1. Moogujar
  Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25, kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip
 2. Nilar
  May 26,  · "Hajde ma bëj dhe ti të jemi njësoj", vjeçari akuzon kushëririn për përdhunim. Një ngjarje sa e rëndë edhe e pakuptueshme është paraqitur në Gjykatë pasi një 40 vjeçar ka qëlluar me thikë djalin e xhaxhait pasi sipas tij ai e ka përdhunuar.
 3. Dakora
  Hajde dasmë hajde: Ish-banorja e 'Big Brother' i jep fund beqarisë. Xing. E Premte 5 Korrik , / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. Të gjithë e mbajnë mend vajzën simpatike, Ilda Gega, që u bë e njohur për pjesëmarrjen e saj në reality shown Big Brother. Ilda tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen dhe lojën e saj.
 4. Tezuru
  "Hajde, ai e ka qëlluar me sqepar në kokë" Si u la rrugëve burri që sot vrau gruan. 24/09/ Rreth orës të mëngjesit, për arsye ende të panjohura, Bashkim Mekolli vrau me sqepar dhe thikë gruan e tij vjeçare, Demirkë Mekolli.
 5. Shaktiramar
  "Hajde të të gjej unë nuse!" Ja si mashtroi durrsaku për euro. 04/07/ - Një vjeçar nga Durrësi është deklaruar fajtor nga Gjykata e Tiranës, e cila e ka dënuar me 2 vjet me kusht që të mos kryejë vepër tjetër penale, pasi akuzohet se ka mashtruar një shtetas kosovar, me pretendimin se .
 6. Nikojar
  VIDEO/ ‘Këta janë harbutë dhe hajdutë’!, ish-deputetja denoncon dhunën e policisë në Sarandë , 02/08/
 7. Golkis
  “Hajdi” është një histori, që ndoshta nuk është e vërtetë; ndoshta ka ndodhur vetëm në imagjinatën e autores, por është kaq e besueshme. Hajdi është një vajzë 5-vjeçare, simbol i mirësisë, i dashurisë për njerëzit më të afërt të familjes, por jo vetëm për ta.
 8. Maladal
  hajde, eja. Shpejtësia e videos: %. Variacionet e shenjave Nuk ka variacione. Shembull fjalish Hajde të bëjmë muhabet. Mirëmëngjes! – Do vish të pijmë kafe bashkë? Hajde, nxito, se jemi vonë dhe ky është autobuzi i fundit. Kategoritë e temave Shenja të përditshme.
 9. Juktilar
  Më pas ka reaguar edhe Dua Lipa, duke shkruar: “Hajde shqipe”! Postimi i vjeçarjes që shoqërohet me simbole të shqiponjës me duar dhe një zemër, është konfirmim për këtë bashkëpunim, ndërkohë që pritet edhe reagimi i Rita Orës për të vulosur “hitin” shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *